Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Borens Idrottsklubb
Något för Alla - Hela Livet

Kontakt

Kansli

Allmänna frågor (må-fre 9-12)
Växel 0141-21 94 20

info@borensik.se


Ledning
Klubbchef: Marcus Egnell - 070-811 45 04, marcus.egnell@borensik.se


Styrelse

Kjell Augustsson, Ordf - Kjell.Augustsson@osterg.rf.se

Maria Johansson, Vice ordf - maria.a.johansson@motala.se

Ola Petré, Kassör - ola.petre@gmail.com

Peter Bengtsson - peter@msiel.se

Stefan Pettersson - ste.pettersson@hotmail.se

Karin Petersson - karin.m.petersson@hotmail.com

Nicklas Helander - helander.nicklas@gmail.com

Jan Johansson Kåberg - mexes@live.se

Hans Wetterhall - hans@sisu.nu


Ungdomskommitté

Åsa Carlsson,  sammank. - asa@rbdekonomi.se - 

Jan Johansson Kåberg - mexes@live.se 

Hans Wetterhall - hans@sisu.nu

Robert Andersson - robert.andersson@kpmg.se

Jim Petersson - jim.petersson@motala.se
Therese Augustsson - Therese.Kalvelind@plushogskolan.se
Peter Petré, Sekr - peter.p3@comhem.se / peter.petre@borensik.se - 


Seniorkommitté

Ansvarig dam: Maria Johansson - maria.a.johansson@motala.se

Ansvarig herr: Nicklas Helander - helander.nicklas@gmail.com


Marknadskommitté
Ansvarig: Ola Petré - ola.petre@gmail.com

Hemsida: Stefan Pettersson - ste.pettersson@hotmail.se


Arrangemanskommitté

Boren Futsal Cup: Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Klassfotboll med Platen: Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Vätternrundan: Jennifer Carlsson - jennifer.carlsson@skanska.se


Innecupskommitté "BFC"

Thomas Samuelsson, Ordf. - thomas.samuelsson@boremail.com

Madeleine Andersson, V.ordf - kwmadde@hotmail.com

Peter Petré, sekr - peter.petre@borensik.se

Kjell Augustsson - Kjell.Augustsson@osterg.rf.se

Konstantin Tsilofitis - konstantin.tsilofitis@borensik.se

Jimmy Lindberg - jimmy.lindberg@outlook.com

Linda Carlsson - dalimais@icloud.com

Björn Heurlén - b.heurlen@gmail.com

Håkan Thörnqvist - ann_tornqvist@hotmail.com


Klassfotbollskommitté 

Ansvarig: Thomas Samuelsson Ordf. - thomas.samuelsson@boremail.com

Peter Petré, sekr - peter.p3@comhem.se

Kjell Augustsson - kjell.Augustsson@osterg.rf.se

Karin Pettersson - karin.m.petersson@hotmail.com

Ola Petré - ola.petre@gmail.com

Linda Törnqvist - linda.tornqvist74@gmail.com

Raoul Jonsson - raoul.jonsson@borensik.se

Håkan Törnqvist - ann_tornqvist@hotmail.com

Konstantin Tsilofitis - konstantin.tsilofitis@borensik.se 


Trivselkommitté

Ansvarig: Kjell Augustsson - Kjell.Augustsson@osterg.rf.se


Idrottsplatskommitté

Ansvarig: Peter Bengtsson - peter@msiel.se


Veteranerna

Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Raoul Jonsson - raoul.jonsson@borensik.se


 
Våra sponsorer
Våra samarbetspartners