Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Borens Idrottsklubb
Något för Alla - Hela Livet

Kontakt

Kansli

Allmänna frågor (må-fre 9-12)
Växel 0141-21 94 20

info@borensik.se


Ledning
Klubbchef: Marcus Egnell - 070-811 45 04, marcus.egnell@borensik.se


Ungdomskommitté

Ansvarig: Jan Johansson Kåberg - mexes@live.se


Seniorkommitté

Ansvarig dam: Maria Johansson - maria.a.johansson@motala.se

Ansvarig herr: Nicklas Helander - helander.nicklas@gmail.com


Marknadskommitté
Ansvarig: Ola Petré - ola.petre@gmail.com

Hemsida: Stefan Pettersson - ste.pettersson@hotmail.se


Arrangemanskommitté

Boren Futsal Cup: Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Klassfotboll med Platen: Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Vätternrundan: Jennifer Carlsson - jennifer.carlsson@skanska.se


Trivselkommitté

Ansvarig: Kjell Augustsson - Kjell.Augustsson@osterg.rf.se


Idrottsplatskommitté

Ansvarig: Peter Bengtsson - peter@msiel.se


Styrelse

Kjell Augustsson, Ordf - Kjell.Augustsson@osterg.rf.se

Maria Johansson, Vice ordf - maria.a.johansson@motala.se

Ola Petré, Kassör - ola.petre@gmail.com

Peter Bengtsson - peter@msiel.se

Stefan Pettersson - ste.pettersson@hotmail.se

Karin Petersson - karin.petersson@arlaplast.com

Nicklas Helander - helander.nicklas@gmail.com

Jan Johansson Kåberg - mexes@live.se

Hans Wetterhall - hans@sisu.nu

 
Våra sponsorer
Våra samarbetspartners