Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Borens Idrottsklubb
Något för Alla - Hela Livet

Kontakt

Kansli

Allmänna frågor (mån, ons, tors 10-12)
0141-21 94 20

info@borensik.se


Personal
Verksamhetsansvarig: 

Marcus Egnell, marcus.egnell@borensik.se, 070-650 76 56 (telefontid mån, ons och tors 10-12)


Vaktmästare och Vätternrundaansvarig:

Magnus Petré - magnus.petre@borensik.se

Arbetstider: Måndag-fredag 8.30-16.30


Kontorist, lokalvård: 

Marie-Louice Dahlström

Arbetstider: Måndag-fredag 8.00-12.00


Vaktmästare, lokalvård:

Lucas Schollin


Organisationsansvarig för Ungdomskommittén, Klassfotboll med Platen och Boren Futsal Cup:

Peter Petré


Ekonomiansvarig:

Raoul Jonsson


Styrelse

Åsa Carlsson Ordförande - asa@rbdekonomi.se, 070 - 324 13 56

Jan Johansson Kåberg Vice Ordförande - mexes@live.se, 070 - 3247360

Stefan Fredriksson Kassör - stefanf61@gmail.com, 070 - 607 51 62

Ulrika Andersson - ulrika.andersson@gardochdjurhalsan.se, 076 - 128 38 23

Peter Bengtsson - peter@msiel.se, 070 - 545 93 63

Hans Wetterhall - hans@sisu.nu, 070 - 508 89 79

Karin Kuylenstierna - Kuylenstierna.karin@gmail.com, 073 - 821 29 65

Sonny Svensson - sonnymikaelsvensson@gmail.com, 070 - 476 87 08

 
Våra sponsorer
Våra samarbetspartners