Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Borens Idrottsklubb
Något för Alla - Hela Livet

Kontakt

Kansli

Allmänna frågor (mån - fre 9-12)
Växel 0141-21 94 20

info@borensik.se


Personal
Verksamhetsansvarig: 

Marcus Egnell, marcus.egnell@borensik.se, 070-811 45 04 (telefontid mån, tors och fre 9-12)

Kanslist, vaktmästare: 

Magnus Petré - magnus.petre@borensik.se
Kontorist, lokalvård: 

Marie-Louice Dahlström, 070 - 2170079


Styrelse

Åsa Carlsson Ordförandeasa@rbdekonomi.se, 070 - 324 13 56

Jan Johansson Kåberg Vice Ordförandemexes@live.se, 070 - 3247360

Stefan Fredriksson Kassörstefanf61@gmail.com, 070 - 607 51 62

Ulrika Andersson - ulrika.andersson@gardochdjurhalsan.se, 076 - 128 38 23

Peter Bengtsson - peter@msiel.se, 070 - 545 93 63

Andreas Johansson - andreas.john.johansson@gmaill.com, 073 - 626 12 57

Hans Wetterhall - hans.wetterhall@rfsisu.se, 070 - 508 89 79

Karin Kuylenstierna - Kuylenstierna.karin@gmail.com, 073 - 821 29 65

Sonny Svensson - sonnymikaelsvensson@gmail.com, 070 - 476 87 08


Valberedning

Peter Petré - sammankallande - peter.petre49@gmail.com

Peter Bladh - peter.bladh@vaderstad.com

Emelie Johnsson - json.emelie@hotmail.com


Revisorer

Marianne Abrahamsson 

Lena Bengtsson Olsson


Ungdomskommitté

Therese Kälvelind, sammank. - Therese.Kalvelind@plushogskolan.se
Peter Petré, Sekr - peter.p3@comhem.se / peter.petre@borensik.se 

Jan Johansson Kåberg - mexes@live.se 

Hans Wetterhall - hans@sisu.nu

Robert Andersson - robert.andersson@kpmg.se

Annika Franzén
Lotta Rapp


Seniorkommitté

Ansvarig dam: Åsa Carlsson - asa@rbdekonomi.se, 070 - 324 13 56

Ansvarig herr: Andreas Johansson - andreas.john.johansson@gmail.com, 073 - 6261257


Marknadskommitté
Ansvarig: Ola Petré - ola.petre@gmail.com

Hemsida: Stefan Pettersson - ste.pettersson@hotmail.se
Peter Bengtsson
Stefan Pettersson
Anders Bengtson


Arrangemanskommitté

Boren Futsal Cup: Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Klassfotboll med Platen: Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Vätternrundan: Magnus Petré - magnus.petre@borensik.se


Innecupskommitté "BFC"

Thomas Samuelsson, Ordf. - thomas.samuelsson@boremail.com

Madeleine Andersson, V.ordf - kwmadde@hotmail.com

Peter Petré, sekr - peter.petre@borensik.se

Kjell Augustsson - Kjell.Augustsson@osterg.rf.se

Konstantin Tsilofitis - konstantin.tsilofitis@borensik.se

Jimmy Lindberg - jimmy.lindberg@outlook.com

Håkan Thörnqvist - ann_tornqvist@hotmail.com


Klassfotbollskommitté 

Ansvarig: Thomas Samuelsson Ordf. - thomas.samuelsson@boremail.com

Peter Petré, sekr - peter.p3@comhem.se

Kjell Augustsson - kjell.Augustsson@osterg.rf.se

Karin Pettersson - karin.m.petersson@hotmail.com

Ola Petré - ola.petre@gmail.com

Linda Törnqvist - linda.tornqvist74@gmail.com

Raoul Jonsson - raoul.jonsson@borensik.se

Håkan Törnqvist - ann_tornqvist@hotmail.com

Konstantin Tsilofitis - konstantin.tsilofitis@borensik.se 


Vätternrundan

Magnus Petré - magnus.petre@borensik.se

Raoul Jonsson - raoul.jonsson@borensik.se


Trivselkommitté

Ansvarig: Kjell Augustsson - kjell@kaca.se

Karin Petersson - karin.m.petersson@hotmail.com
Karin Gren-Lindholm
Ewa Sandberg
Anders Bengtson


Idrottsplatskommitté

Micke Rydell - mickerydell@hotmail.com  

Peter Bengtsson - peter@msiel.se

Fredik Eriksson 


Veteranerna

Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Raoul Jonsson - raoul.jonsson@borensik.se


 
Våra sponsorer
Våra samarbetspartners