Borens Idrottsklubb
Något för Alla - Hela Livet
Kontakt

Har du synpunkter på Borens IK:s verksamhet, vill göra en adressändring eller få information om något som har med Borens IK att göra? Då kan du kontakta oss på adresserna nedan. Våra e-postadresser skrivs förnamn.efternamn@borensik.se (glöm inte att ersätta å, ä, ö med a, a, o).


Information angående kontorets öppettider samt vilka helgdagar det håller stängt står längre ner på sidan.


Allmänna frågor (må-fre 9-12)
Växel 0141-21 94 20


Ledning
Klubbchef: Marcus Egnell - marcus.egnell@borensik.se


Företagsförsäljning/Sponsring
Kommersiell chef: Ola Petré, ola.petre@gmail.com


Marknadsföring & Kommunikation
Kommunikations- och marknadsföringschef: Ola Petré, ola.petre@gmail.com
Kommunikationsansvarig: Peter Bengtsson, peter@msiel.se
Digitala Kanaler: 

Konstantin Tsilofitis, konstantin.tsilofitis@borensik.se

Stefan Pettersson, ste.pettersson@hotmail.se

Jimmy Lindberg, jimmy.lindberg@outlook.com


Event  - Boren Futsal Cup
Arrangemangschef: Thomas Samuelsson
Arrangemangsansvarig: Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Kringarrangemang & Marknad : Madelene Andersson, Niklas Helander, Linda Karlsson

Tävling: David Pettersson, Konstantin Tsilofitis, Kenny Ljungqvist

Ekonomi & Entre: Raoul Jonsson

Speaker: Kjell Augustsson, Kjell.Augustsson@osterg.rf.se


Event - Klassfotboll med Platen

Arrangemangschef: Thomas Samuelsson - 
Arrangemangsansvarig: Peter Petré - peter.petre@borensik.se

Ekonomi & Entre: Raoul Jonsson

Marknad: Ola Petré

Kiosker och försäljning: Linda Thörnqvist, Karin Petersson


BFC:s entrékort OCH FÖRSÄLJNING
Specifika frågor kring ditt köp, ditt etc: info@borensik.se
Generella frågor: info@borensik.se


Styrelse

Kjell Augustsson, Ordf - Kjell.Augustsson@osterg.rf.se

Maria Johansson, Vice ordf - maria.a.johansson@motala.se

Ola Petré, Kassör - ola.petre@gmail.com

Peter Bengtsson - peter@msiel.se

Stefan Pettersson - ste.pettersson@hotmail.se

Karin Petersson - karin.petersson@arlaplast.com

Nicklas Helander - helander.nicklas@gmail.com

Jan Johansson Kåberg - mexes@live.se

Hans Wetterhall - hans@sisu.nu



Mer info kommer inom kort

 
Våra sponsorer
Våra samarbetspartners